0919-2018380 041-34245300
header

شرایط بازگشت کالا

شرایط بازگشت کالا

شرایط بازگشت کالا

شرایط بازگشت کالا

چگونه می توانیم کالایی که خریداری شده است را بازگردانیم ؟

قسمت بازگشت کالا تحت شرایطی در سیانی امکان پذیر است . اگر بند های مربوط به بازگشت کالا رعایت شوند محصولات فروخته شده کاملا قابل برگشت هستند .

با توجه به نکات گفته شده در صورتی که محصول فقط دارای یکی از مشکلات زیر باشد توسط ما بازگردانده می شود :

1.محصول خریداری شده با نمونه داخل سایت کاملا متفاوت باشد . یعنی محصولی که هم اکنون در داخل پنل کاربری و قسمت سفارشات می بینید با محصولی که در دست شماست کاملا متفاوت است .

2.مشخصات محصول مثل اندازه ، رنگ ، جنس با محصول سفارشی شما متناقض باشد .

شرایط بازگشت کالا در صورت وجود یکی از شرایط بازگشت

تمامی محصولات که از طرف کارخانه سیانی بفروش می رسند در صورت داشتن هریک از شرایط بازگشت باید تا 24 ساعت به فروشگاه اطلاع داده شود .در غیر اینصورت فروشگاه از استرداد محصول معذور خواهد بود .

هزینه پستی برگشت محصول به عهده خود مشتری می باشد .( درصورتی که اشتباه در ارسال از طرف فروشگاه باشد ، مشتری باید فاکتور پستی را به همراه محصول برای فروشگاه ارسال نماید تا وجه موردنظر به حساب مشتری بازگردانده شود . )

بسته بندی محصول تماما باید سالم باشد . بدین گونه که جعبه و حتی محافظ های پلاستیکی در صورت وجود در مرسوله باید به کلی به فروشگاه استرداد شوند .

هرگونه آسیب به محصول یا کم و زیاد شدن چیزی از محصول باعث عدم استرداد آن خواهد شد .

اگر هر یک از دلایل گفته شده در بالا شامل حال محصول شما نشود عملا بازگشت آن معنی ندارد لذا خواهشمندیم هنگام خرید محصولات دقت کافی را داشته باشید .

پس از دریافت محصول بازگشتی توسط فروشگاه ، بررسی های لازم به عمل آمده و وجه پرداختی نهایتا تا 24 ساعت به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد .

درصورت بروز هرگونه مشکل در مورد بازگشت کالای خود می توانید با قسمت پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل نمائید .

با تشکر سیانی

گروه تولیدی سنگ سیانی

تولید و فروش سینک ها و روشوئی های گرانیتی

گروه تولیدی سنگ سیانی تحت برند سیانی SIANNY از سال 2018 کار خود را در زمینه تولید و فروش سینک ها و روشوئی های گرانیتی با اتقاء به دانش مهندسین ایرانی جهت ساخت جدید ترین و بروز ترین طرح ها و در عین حال با کیفیت ترین محصول با رنگ ها و مدل های گوناگون پا به عرصه گذاشته و همواره با ایده های ناب و تولید محصولات خاص جوابگوی نیاز آشپزخانه های داخل و خارج خواهد بود. سینک ها و روشوئی های گرانیتی به جهت مواد استفاده شده در آن والبته با درجه کیفی بالا سبب ویژگی های همچون آنتی باکتریال ، تمیزی آسان ، ضد لکه و چروک ،مقاوم در برابر حرارت و ضربه می باشد . هم اکنون می توانید از وب سایت رسمی خود ما به شکل مستقیم و بدون واسطه محصولات خود را به راحتی سفارش دهید .

© حقوق انتشار برای وب سایت محفوظ است.

طراحی سایت توسط سئو90

سینک گرانیتی سیانی

گروه تولیدی سنگ سیانی ، تولید و فروش سینک ها و روشوئی های گرانیتی