0919-2018380 041-34245300
header

حریم خصوصی

حریم خصوصی

حریم خصوصی

حریم خصوصی

تمامی فروشگاه های اینترنتی جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان خود اطلاعات کاربران خود را دریافت می کنند ، اطلاعاتی مثل آدرس ، شماره تماس ، کدملی و …

به همین منظور فروشگاه اینترنتی سیانی هم اطلاعات خریداران و مشتریان محترم خود را جهت ارائه هرچه بهتر خدمات مذکور دریافت می کند ضمن اینکه اصل امانت داری همواره تعهد اصلی ما نسبت به کاربران و مشتریان می باشد . دریافت اطلاعات مثل کدملی ، آدرس و … به منظور ارائه فاکتور رسمی طبق قوانین و مقررات تجارت الکترونیک می باشد .

اطلاعات شخصی کاربران

دریافت اطلاعات تماس مثل شماره تلفن یا ایمیل به منظور ارائه خدمات بهتر بین شما و فروشگاه می باشد به همین دلیل خواهشمندیم با وارد کردن اطلاعات درست ما را در این مسیر یاری کنید ضمن اینکه از این طریق راه ارتباطی بین شما و فروشگاه به درستی برقرار خواهد شد .

به همین دلیل کاربران و مشتریان وب سایت موظف هستند با رضایت کامل خود و به منظور بهره مندی از خدمات سایت و خرید محصولات این اطلاعات را در اختیار وب سایت قرار دهند . اطلاعاتی که در اختیار وب سایت قرار میگیرند کاملا نزد وب سایت امانت هستند و ما تعهد کامل نسبت به حفظ این اطلاعات داریم .

این اطلاعات در اختیار هیچ شخص یا مرجعی قرار نخواهد گرفت مگر در صورتی که این درخواست توسط حکم قضایی و طبق قوانین کشور باشد .در اینصورت فروشگاه هیچگونه تعهدی نداشته و کاربران با رضایت خود این اطلاعات را در اختیار ما قرار داده اند و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

نظرات و دیدگاه ها

کاربرانی که محصولاتی را از سایت خریداری می کنند می توانند نظر خود را نسبت به محصول خریداری شده اعلام کنند . از این طریق سایر کاربران و خود فروشگاه در رابطه با محصول مورد نظر دید بهتری خواهند داشت و همین امر میزان رضایت مندی یا عدم رضایت مشتریان را نشان خواهد داد .

اما لازم به ذکر است تمامی نظرات ، لازم ثبت نام در فروشگاه می باشند ضمن اینکه تمامی نظرات بعد از تایید توسط مدیریت در سایت نشان داده خواهند شد و درصورت داشتن هرگونه مورد در نظرات ارسال شده از تایید آنها و نمایش در سایت معذور خواهیم بود .

باتشکر سیانی

گروه تولیدی سنگ سیانی

تولید و فروش سینک ها و روشوئی های گرانیتی

گروه تولیدی سنگ سیانی تحت برند سیانی SIANNY از سال 2018 کار خود را در زمینه تولید و فروش سینک ها و روشوئی های گرانیتی با اتقاء به دانش مهندسین ایرانی جهت ساخت جدید ترین و بروز ترین طرح ها و در عین حال با کیفیت ترین محصول با رنگ ها و مدل های گوناگون پا به عرصه گذاشته و همواره با ایده های ناب و تولید محصولات خاص جوابگوی نیاز آشپزخانه های داخل و خارج خواهد بود. سینک ها و روشوئی های گرانیتی به جهت مواد استفاده شده در آن والبته با درجه کیفی بالا سبب ویژگی های همچون آنتی باکتریال ، تمیزی آسان ، ضد لکه و چروک ،مقاوم در برابر حرارت و ضربه می باشد . هم اکنون می توانید از وب سایت رسمی خود ما به شکل مستقیم و بدون واسطه محصولات خود را به راحتی سفارش دهید .

© حقوق انتشار برای وب سایت محفوظ است.

طراحی سایت توسط سئو90

سینک گرانیتی سیانی

گروه تولیدی سنگ سیانی ، تولید و فروش سینک ها و روشوئی های گرانیتی