0919-2018380 041-34245300
header

ثبت شکایت

ثبت شکایت

ثبت شکایت

اگر شکایتی از فروشگاه سیانی داریم چگونه اعلام کنیم؟

وب سایت سیانی همواره به حقوق مشتریان خود احترام می گذارد و اصل حقوق مشتری در این فروشگاه کاملا ارجعیت دارد . به همین منظور قسمت ثبت شکایات در وب سایت ما قرار داده شده است .

شما مشتریان محترم می توانید در صورت داشتن هر گونه نارضایتی از عملکرد فروشگاه ، پرسنل مربوطه و کارشناسان تحت نظر فروشگاه ، شکایت و اعتراض خود را از طریق پل های ارتباطی به ما اعلام کنید .

همچنین از طریق فرم زیر باز هم این امکان برای شما فراهم شده است و می توانید با تکمیل فرم و شرح کامل شکایت خود ، ما را در جهت رفع مشکل مربوطه و همچنین بهبود هرچه بهتر خدمات سایت یاری کنید .

با تشکرسیانی

با تکمیل دقیق فرم زیر و ارسال آن برای ما ، در کوتاهترین زمان به شکایت مربوطه رسیدگی و با شما مشتری محترم تماس خواهیم گرفت .

گروه تولیدی سنگ سیانی

تولید و فروش سینک ها و روشوئی های گرانیتی

گروه تولیدی سنگ سیانی تحت برند سیانی SIANNY از سال 2018 کار خود را در زمینه تولید و فروش سینک ها و روشوئی های گرانیتی با اتقاء به دانش مهندسین ایرانی جهت ساخت جدید ترین و بروز ترین طرح ها و در عین حال با کیفیت ترین محصول با رنگ ها و مدل های گوناگون پا به عرصه گذاشته و همواره با ایده های ناب و تولید محصولات خاص جوابگوی نیاز آشپزخانه های داخل و خارج خواهد بود. سینک ها و روشوئی های گرانیتی به جهت مواد استفاده شده در آن والبته با درجه کیفی بالا سبب ویژگی های همچون آنتی باکتریال ، تمیزی آسان ، ضد لکه و چروک ،مقاوم در برابر حرارت و ضربه می باشد . هم اکنون می توانید از وب سایت رسمی خود ما به شکل مستقیم و بدون واسطه محصولات خود را به راحتی سفارش دهید .

© حقوق انتشار برای وب سایت محفوظ است.

طراحی سایت توسط سئو90

سینک گرانیتی سیانی

گروه تولیدی سنگ سیانی ، تولید و فروش سینک ها و روشوئی های گرانیتی